Блог

Покрівельна компанія «ДАХ-ІФ» пропонує

Покрівельна компанія «ДАХ-ІФ» пропонує:

при замовленні повного комплекту даху — будь якої металочерепиця «Ruukki» 200 м2 + добірні елементи — заміри, розрахунок, доставка — безкоштовно!

Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 1
☎️ 050-593-84-78 ☎️ 067-342-50-04
https://dah-if.com/
https://dah-if.prom.ua/
dahifcom@gmail.com
Детальніше ...

Покрівельна компанія «ДАХ-ІФ» пропонує

Покрівельна компанія «ДАХ-ІФ» пропонує:

при замовленні повного комплекту даху — металочерепиця «Ruukki Adamante» 200 м2 + добірні елементи — вихід на дах «VELUX» в подарунок!

Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 1
☎️ 050-593-84-78 ☎️ 067-342-50-04
https://dah-if.com/
https://dah-if.prom.ua/
dahifcom@gmail.com
Детальніше ...

Покрівельна компанія «ДАХ-ІФ» пропонує

Покрівельна компанія «ДАХ-ІФ» пропонує:

при замовленні повного комплекту даху — металочерепиця «Ruukki Decorrey Grand» 200 м2 + добірні елементи — флюгер в подарунок!

Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 1
☎️ 050-593-84-78 ☎️ 067-342-50-04
https://dah-if.com/
https://dah-if.prom.ua/
dahifcom@gmail.com
Детальніше ...

МОНТАЖ ВОДОСТОКУ НА ДАХУ — ПРОСТО І НАДІЙНО

Як і будь-які будівельні роботи, монтаж системи водовідведення даху краще довірити спеціалістам, яких чимало у штаті працівників компанії «ДАХ-ІФ». Проте змонтувати водостічну систему можна і власноруч.

Головним нюансом при встановленні водостоків є дотримання ухилу ринви. Він повинен бути спрямований у бік виходу з ринви, тобто до кута будівлі, в якому буде встановлюватися водостічна труба. Якщо схил даху значний (перевищує 10 м в довжину), цей ухил може бути спрямований в обидва боки від центру схилу даху до кутів будинку.

Детальніше ...

УТЕПЛЕННЯ ДАХУ: ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

Ізоляція горища є одним з основних моментів при будівництві даху, що дозволяє подовжити термін його експлуатації.

Ефективна ізоляція горища залежить від багатьох факторів, перш за все, від правильного підбору будівельних матеріалів і дотримання відповідної почерговості укладання шарів.

Детальніше ...

РІЗНОВИДИ ВОДОСТОКІВ ТА ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ

Для чого потрібно оснащувати дах водостоком? По-перше, він забезпечує захист стін від намокання, що в період низьких температур може призводити до наскрізного промерзання стін і вогкості всередині будинку. Постійні цикли промерзання і розморожування рідини в порах стін в подальшому призводять до погіршення теплоізоляції житла і руйнування стін. Періодичні ремонтні роботи можуть запобігти цьому лиху, але більш економним з боку коштів, витрат часу і сил рішенням є встановлення водовідливів на даху.

Основним критерієм вибору водовідливів є матеріал, з якого вони виготовлені. Цей фактор є визначальним щодо довговічності водостічної системи для даху і щодо якості зливу води.

Детальніше ...

БЕЗПЕЧНИЙ ДАХ: ЗИМОВЕ ПРИБИРАННЯ

У зимовий період прибирання снігу з дахів набуває особливої актуальності. В останні роки все частіше відзначаються нестабільні погодні умови в холодну пору року — сильні морози змінюються відлигами, випадають опади у вигляді дощу або мокрого снігу. У підсумку на даху, особливо якщо він має невеликий кут нахилу або плаский, утворюються значні поклади снігу, що може призвести до протікання і швидкого зносу покрівлі. Ще одна загроза — утворення на карнизах бурульок, вага яких може досягати декількох десятків кілограмів. Такі брили льоду здатні вбити чи покалічити людину. Тому своєчасний догляд за дахом — це питання не лише збереження покрівлі, але й безпеки оточуючих. Причому неважливо, йдеться про приватний будинок, міську багатоповерхівку або офісне приміщення. І подбати про майбутній зимовий сезон завжди варто завчасно.

Детальніше ...

ВОДОСТІК: КОМПЛЕКТ ЗБІРКИ

Основними елементами будь-якої водостічної системи для даху, які, власне, і виконують функцію водовідведення, є ринви, що збирають воду зі схилів даху, і труби, за допомогою яких вода стікає вниз до підмурку будівлі. Проте, щоб водостік функціонував надійно, потрібно його якісно змонтувати. Для цього в комплектацію водостічної системи входять допоміжні елементи, кожен з яких має своє призначення.

Детальніше ...

ЩО ТАКЕ ЗАБОРОНЕНІ РОЗМІРИ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ?

Виробництво металочерепиці вимагає дотримання граничної точності висоти, довжини і ширини сталевого листа. Адже це визначає як технологію монтажу покрівлі зокрема, так і якість покриття в цілому. Розрахунок покрівлі з металочерепиці (при відомих розмірах листів) вимагає, по-перше, підрахунку кількості рядів на кожному схилі, по-друге, підрахунку кількості листів в кожному ряду (з урахуванням різаних листів). Зробити такі підрахунки нескладно, виходячи з геометрії кожного зі скатів і беручи до уваги також розміри звисів. Компанія «ДАХ-ІФ» пропонує нарізку листів металочерепиці на замовлення покупця. Максимально можлива довжина становить 8 метрів, проте листи такої довжини замовляти не рекомендується, оскільки можуть виникнути проблеми з транспортуванням та монтажем. При придбанні металочерепиця «Монтеррей» бажано не використовувати листи, довжина яких перевищує 4 метри. Якщо довжина схилів перевищує зазначену величину, металочерепицю краще укладати в декілька рядів по вертикалі.

Детальніше ...

ЕТАПИ МОНТАЖУ ПРОФНАСТИЛУ

Грамотно виконана покрівля з профнастилу має бездоганний вигляд.

Монтаж листів профілю розпочинається тоді, коли готова кроквяна система будинку. Вже на самому початку можна відчути переваги використання такого покрівельного покриття як профнастил. Йдеться про те, що крок обрешітки не повинен бути таким чітким, як, скажімо, при використанні металочерепиці. Залежно від моделі профнастилу, обрешітка може коливатися в межах від 0,5 до 1 м. Чим вище сам профіль, тим більше можна робити відстань в обрешітки. Друга перевага монтажу покрівлі з профнастилу — кут нахилу не має обмеження і може бути мінімальним.

Детальніше ...