РІЗНОВИДИ ВОДОСТОКІВ ТА ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ

Для чого потрібно оснащувати дах водостоком? По-перше, він забезпечує захист стін від намокання, що в період низьких температур може призводити до наскрізного промерзання стін і вогкості всередині будинку. Постійні цикли промерзання і розморожування рідини в порах стін в подальшому призводять до погіршення теплоізоляції житла і руйнування стін. Періодичні ремонтні роботи можуть запобігти цьому лиху, але більш економним з боку коштів, витрат часу і сил рішенням є встановлення водовідливів на даху.

Основним критерієм вибору водовідливів є матеріал, з якого вони виготовлені. Цей фактор є визначальним щодо довговічності водостічної системи для даху і щодо якості зливу води.

Сучасні системи водовідливу виготовляють з двох типів матеріалів:

- водостоки з тонколистової сталі можуть бути або оцинкованими, або фарбованими. Обидва цих різновиди труб і жолобів для стоку води є бюджетним варіантом. Відповідно, прослужить така водостічна система недовго, особливо якщо монтаж (а саме порізка труб) виконувався неправильно. Водостоки з тонколистової сталі кожної весни потребують техобслуговування, оскільки вони зазнають пошкоджень у зимовий період внаслідок покриття кригою;

- пластикові водостоки для даху бувають як бюджетними,так і преміум-класу, в залежності від товщини і жорсткості матеріалу. Якісні пластикові системи водовідведення навіть при великих перепадах температур відмінно тримають свою форму.

Спеціалісти компанії «ДАХ-ІФ» радо допоможуть Вам вибрати якісну водостічну систему для даху Вашого будинку, і Ви забудете про проблеми з відведенням водних стоків з даху як мінімум років на 20.