Бітумна черепиця «Мозаїка»

  • Опис / характеристики
  • Колір
  • Фото

Бітумна черепиця «Акваізол» — ідеальне рішення для вашого будинку!

Загальні відомості

Температура експлуатації: від -40 до 110oС, водонепроникність — абсолютна.

Бітумна черепиця – це гнучкий 6-ти шаровий покрівельний матеріал у вигляді фігурних ґонт. Основою служить особливо міцний склохолст, який армує 3 шари полімерно-бітумної маси, покритої зверху кольоровою базальтовою крихтою. Колір бітумної черепиці зберігається без змін завдяки керамізації кольорового базальтового посипання. Базальтове посипання забарвлюється неорганічними барвниками і обпалюється при високих температурах (більше 800°C), створюючи керамічну глазур.

  1. гідрофобний керамізований базальтовий гранулят
  2. модифікований бітум
  3. армована основа
  4. модифікований бітум
  5. самоклеючий шар
  6. знімна силіконізована плівка

М’яка бітумна черепиця, або ґонт – один з найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи та Північної Америки. На відміну від інших покрівельних матеріалів гнучка черепиця практично безвідходна, і годиться як для простих поверхонь, так і для покрівель, що містять складні архітектурні елементи.

Очевидні переваги покрівлі з бітумної черепиці важко переоцінити — це, перш за все, довговічність і невибагливість в обслуговуванні, можливість використання на схилах від 12° аж до негативних кутів, відсутність шуму під час дощу і стійкість до вітрового навантаження.

Бітумна черепиця «Акваізол» виробляється з 2003 року і займає міцні позиції на українському покрівельному ринку. У колекції 2015 року Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» зберіг назви добре відомих серій «Мозаїка» та «Акцент», які містять по 11 унікальних колірних рішень.

Бітумна черепиця «Акваізол» володіє характеристиками, спеціально підібраними для наших кліматичних умов, особливість яких — циклічна зміна температури в широкому діапазоні. Відповідність світовим стандартам якості і доступна ціна роблять бітумну черепицю «Акваізол» популярною серед широкого кола забудовників.

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» гарантує стабільність фізико-механічних властивостей черепиці протягом 25 років.