Бітумна черепиця «DecoRidge Hip&Ridge» конькова черепиця

 • Опис / характеристики
 • Колір
 • Бітумна черепиця Owens corning
 • Технологія SureNAIL
 • Фото

Бітумна черепиця «DecoRidge Hip&Ridge» конькова черепиця

Конькова черепиця, яка робить коник Вашої покрівлі максимально об'ємним, при цьому забезпечуючи найвищий захист коника від дії погодних умов. Профіль з максимальною товщиною. Має міцну, важку, багатошарову конструкцію з СБС-модифікованого бітуму, який зберігає гнучкість навіть в холодну погоду. Представлена у всіх кольорах Woodcrest АР і Woodmoor AR.

Характеристики бітумної черепиці «DecoRidge Hip&Ridge»

Кількість в упаковці 6,1 м.пог.
Гарантія офіційна довічна
 

Черепиця бітумна Owens Corning 

Бітумна черепиця  Owens Corning («Овенс Корнінг»), яка поставляється в Україну, є технологічним і високоякісним продуктом і виробляється тільки в США.

В основі виробництва гонту бітумної черепиці лежить надміцне склополотно, просочене окисленим бітумом, покритим зверху базальтовою (кам’яною) посипкою.

Саме ж склополотно під назвою Fiberglas® виробляє безпосередньо сама компанія Owens Corning — світовий лідер у сфері виробництва скловолокна.

Останніми роками ринок покрівельних матеріалів дуже розширився завдяки появі все нових і нових пропозицій, однак бітумна черепиця давно завоювала своє місце серед найпопулярніших покрівельних матеріалів і тенденція продовжується. Асортимент бітумної черепиці також збільшується, і на ринку стали з’являтися виробники, які раніше не представляли свою продукцію в Східній Європі. Один з цих виробників — американська компанія Owens Corning, чия бітумна черепиця є символом технологічного вдосконалення матеріалу. Саме Owens Corning вперше представила покрівельний матеріал на основі скловолокна. Бітумна черепиця Owens Corning володіє естетичністю і стильним зовнішнім виглядом, і, крім того, досить проста в монтажі, так що виконувати її укладку може покрівельний майстер з невеликим досвідом роботи.

Кольори і відтінки бітумної черепиці максимально відповідають відтінкам справжнього матеріалу, так що в деяких випадках візуально складно відрізнити бітумну черепицю від, приміром, металочерепиці. Також є моделі бітумної черепиці Owens Corning, які максимально натурально передають фактуру дерева.

Owens Corning пропонує широкий асортимент бітумної черепиці: від моделей економ класу до дорожчих, здатних задовольнити більш високі вимоги. Цінова політика компанії дозволяє їй гідно конкурувати з іншими виробниками покрівельних матеріалів. Хоча бренд на українському ринку новий і йому потрібен час, щоб завоювати довіру широкої маси покупців, однак величезний досвід і відсутність рекламацій робить бітумну черепицю Owens Corning цікавою і для покрівельників, і для клієнтів.

Характеристики бітумної черепиці Owens Corning:

Склополотно Fiberglas® (власного виробництва), який забезпечує захист від різних погодних умов, велику пожежостійкість і довгий термін служби.

Високоякісний, стійкий до впливу погодних умов бітум (також власного виробництва), який міцно утримує гранули на черепиці і захищає покрівлю від вологи.

Барвисті мінеральні гранули, які допомагають відбивати сонячні промені, одночасно забезпечуючи красу і стильність покрівлі. Це єдиний компонент черепиці, який закуповується в іншого виробника — світового лідера в цій галузі, компанії 3M.

 1. Термоклеюча стрічка, що склеює черепицю в єдиний водонепроникний масив.
 2. Клас А пожежобезпеки — найвищий з існуючих в приватному житловому будівництві.
 3. Клас стійкості до поривів вітру до 180 км / год залежно від обраного типу черепиці.
 4. Обмежена гарантія на матеріал в діапазоні від 20 до 50 років залежно від типу черепиці.

3-TAB бітумна черепиця Owens Corning

3-TAB черепиця — стандарт в покрівельній індустрії, що складається з двох шарів бітуму навколо склополотна Fiberglas®, покритих з одного боку керамічними мінеральними гранулами і мають розріз на три виступи у вигляді прямокутників (3-TAB).

 1. клей
 2. мінеральні гранули на поверхні
 3. окислений бітум
 4. склополотно Fiberglas®
 5. окислений бітум

Ламинована бітумна черепиця Owens Corning

Ламінована черепиця створюється склеюванням двох гонтів бітумної черепиці, що надає їй виражений об’ємний зовнішній вигляд. Ламінована черепиця має більшу вагу і при цьому надає більше можливостей для дизайну.

 1. клей
 2. мінеральні гранули на поверхні
 3. окислений бітум
 4. склополотно Fiberglas®
 5. окислений бітум
 6. мінеральні гранули на поверхні
 7. окислений бітум
 8. склополотно Fiberglas®
 9. окислений бітум

Гарантія на всю черепицю Owens Corning від 20 років!

Бітумна черепиця Owens Corning пропонує оптимальне співвідношення якості та ціни, за що цілком заслужено полюбилася українським покупцям, що, погодьтеся, зовсім не просто в країні, де спостерігається перенасичення виробниками. Цей покрівельний матеріал показує вражаючу стійкість до шквальних вітрів швидкістю до двохсот кілометрів на годину, що є дуже важливою характеристикою на тлі підвищення вимог страхових компаній в Америці. Матеріал демонструє покращену стійкість до утворення цвілі, грибків і бактерій, а також має підвищену вогнестійкість.

Бітумна черепиця Owens Corning представляє собою важке органічне склополотно, з обох сторін просочене бітумом. Склополотно відмінно тримає форму і не піддається гниттю, а також гарантує відмінний опір ураганним вітрам і обумовлює меншу силу розриву на цвяхах. Черепиця від компанії Owens Corning має товщину, що в два рази перевищує показники аналогічних матеріалів, представлених на українському ринку, що говорить про міцність і високу якість матеріалу, полегшує роботу і гарантує довговічність покрівлі. Окислений бітум в основі черепиці підвищує її вогнестійкість, а також зменшує ризик ковзання, що дозволяє в разі необхідності спокійно пересуватися по покрівлі, не побоюючись впасти. В якості покриття своєї бітумної черепиці Owens Corning використовує натуральну базальтову крихту — гранулят, який забарвлюється особливим методом у всю глибину і покривається спеціальним розчином, що відображає ультрафіолет, завдяки чому колір покрівлі залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації. Гранулят наноситься на черепицю термічним способом, що гарантує краще зчеплення з бітумом і, отже, стійкість гранульованого покриття.

Технологія SureNail™ від Owens Corning

Це спеціальна технологія, яку використовує компанія Owens Corning у виробництві ламінованої черепиці TruDefinition Duration.

Технологія забезпечує черепиці:

 • • Підвищену стійкість проти вітру (швидкість до 210 км/год);
 • • Підвищену стійкість до різноманітних механічних перевантажень;
 • • І, відповідно, набагато більша довговічність.

Бітумна черепиця від компанії Owens Corning є єдиною черепицею у світі, що володіє такою технологією кріплення! Досить прибити гонт всього лише чотирма цвяхами — і підвищена стійкість до вітру вам забезпечена.

Якщо Вам потрібна бітумна черепиця Owens Corning в Західному регіоні України, зверніться в компанію ДАХ-ІФ. Тут Ви зможете швидко і зручно придбати потрібну кількість черепиці, причому ціна на бітумну черепицю Owens Corning неодмінно Вас порадує.