• Опис / характеристики
  • Колір
  • Фото

Софіти «Asko»

Карнизна підшивка (софіт) — сьогодні це обов'язковий елемент правильно зробленої покрівлі. Головним призначенням карнизної підшивки є захист підпокрівельного простору від попадання в неї вологи, пилу і бруду та надання завершеного вигляду даху.

Карнизна підшивка акуратно закриває всі дерев'яні та кроквяні частини покрівлі, при цьому дозволяючи повітрю вільно проходить через перфорацію, забезпечуючи вентиляцію.

Але головною перевагою софітів є їх УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Панелі можна підібрати під будь-який тип покрівлі та колір фасаду. Для підшивки карнизних звисів в колір водостічної системи використовують однотонні кольори, такі як білий і коричневий.

  
Панелі Asko виробляються методом ламінації. При такому методі виробництва панелі стають стійкими до вицвітання і довго зберігають насиченість кольору. Ці панелі можна використовувати як у роботах при облаштуванні покрівлі, так і в стелях або в поєднанні з дерев'яними елементами декору. Ламінація може бути зроблена під горіх, дуб, червоне дерево, світлу сосну.
 
Характеристики софітів «Asko»
 
Асортимент Розмір Робоча площа Кількість в уп.
Панель ASKO c перфорацією 3,5 х 0,305 м 1,07 м2 18 шт.
Панель ASKO без перфорації 3,5 х 0,305 м 1,07 м2 18 шт.
J-профіль 3,8 м   40 шт.
H-профіль 3,8 м   12 шт.