Металочерепиця

Результат 1. 30 із 30

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ЛЬВІВ - НАЙКРАЩА ЦІНА

Сучасний ринок надає широкий вибір будматеріалів для покриття даху. У цьому розмаїтті найбільш затребуваним і популярним в Україні, зокрема у Львові та Івано-Франківську, є покриття даху металочерепицею. Металочерепиця має форму, близьку до класичної керамічної черепиці, при цьому зберігає всі достоїнства металевої покрівлі.

 За своєю структурою металочерепиця представляє собою звичайний оцинкований лист, покритий антикорозійним шаром. На його зовнішній бік нанесено захисне полімерне покриття (поліестер, пурал, пластизол або ПВДФ (полівінілфторид і акрил), а на внутрішній – цинк, ґрунтовка та захисний лак. Зовнішній полімерний шар металочерепиці виконує захисну і декоративну функції.

Найбільшою перевагою покриття даху з металочерепиці є ідеальне співвідношення високої якості, надійності і доступної ціни. Універсальність цього покриття визначають такі фізичні характеристики металочерепиці:

  • економічність;
  • зручність і надійність при використанні;
  • простота і швидкість монтажу;
  • мала вага;
  • підвищена стійкість до зовнішніх факторів та критичних температур;
  • герметичність;
  • пожежобезпечність;
  • розмаїття кольорів і форм;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • конкурентна ціна.

Дах з металочерепиці має тривалий термін експлуатації без втрат початкових якостей (до 100 років), його можна розбирати і використовувати повторно. При механічному пошкодженні в процесі експлуатації лист металочерепиці легко замінити на інший або підфарбувати його. Купити металочерепицю в Івано-Франківську та Львові можна будь-якого розміру, а нарізка листів дозволяє зменшити кількість нашарувань листів, а також відходів до мінімуму, що зменшує витрати матеріалу. Ціна металочерепиці безпосередньо залежить від технічних та експлуатаційних характеристик профільованого листа.

Незалежно від того, де Ви плануєте зведення або ремонт будинку, ви можете купити металочерепицю у Львові та Івано-Франківську, скориставшись нашими послугами.

Компанія «ДАХ-ІФ» пропонує Вам взаємовигідне співробітництво:

- ми даємо можливість купити металочерепицю в найширшому асортименті у Львові та Івано-Франківську;

- надаємо консультації щодо технологій і матеріалів виробництва, а також щодо ціни на металочерепицю у Львові та Івано-Франківську;

- ми підкажемо Вам, яку металочерепицю купити, щоб отримати оптимальне покриття даху в кожному окремому випадку;

- купити металочерепицю у нас означає отримати якісне і оперативне виконання замовлень.

Пропонована нами широка колірна гама і розмаїття варіантів профілів дозволяють реалізувати найцікавіші ідеї в екстер’єрах будь-якого архітектурного стилю, а якість матеріалів забезпечить довговічність конструкцій покрівлі. При проведенні покрівельних робіт ми використовуємо також інші різновиди черепиці – бітумну, композитну, цементно-пісчану та керамічну.

Компанія «ДАХ-ІФ» - надійний постачальник якісних покрівельних матеріалів за оптимальними цінами.