ДАХ-ІФ — 100% якості

«ДАХ-ІФ» є широко спеціалізованою компанією, яка має декілька напрямків діяльності. Ми комплектуємо об'єкти заміського будівництва покрівельними та фасадними матеріалами, які вже не перший рік використовуються при будівництві, оздобленні та ремонті в кліматичних умовах Західної України, тому в їх надійності ми впевнені на 100%. Наша компанія є офіційним представником кращих виробників покрівельних матеріалів, представлених на ринку України і світу. У нас Ви можете придбати покрівельні матеріали різного забарвлення, фактури, якості й терміну придатності. Крім того, діяльність компанії передбачає повний спектр покрівельних та фасадних робіт, які виконуються згідно побажань замовника. Компанія надає офіційну гарантію на свої послуги і готова представити сертифікати відповідності на всю пропоновану продукцію.

За час своєї діяльності в покрівельному бізнесі ми встигли завоювати довіру партнерів і споживачів завдяки налагодженій співпраці з надійними постачальниками і кваліфікованими будівельниками.

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте наступні переваги:

- оптимальна пропозиція матеріалів, виходячи з показників ціна/якість;

- безкоштовний виїзд інженера-замірника на об'єкт;

- безкоштовний прорахунок кількості матеріалів і бюджету покрівлі;

- перевірка конструкції покрівлі на відповідність до технології;

- підбір комплектуючих з урахуванням бюджету замовника;

- мінімальні терміни постачання матеріалів;

- доставка матеріалів по Західній Україні;

- оптимальні строки будівництва та ремонту даху будь-якого рівня складності;

- надання гарантії на всі матеріали та роботи;

- високий рівень кваліфікації персоналу.

Наші інженери-замірники мають багаторічний досвід і високу кваліфікацію. Виконані ними заміри дозволять Вам суттєво зекономити і знизити відсоток відходів. Також спеціалісти компанії «ДАХ-ІФ» перевірять конструкцію Вашої покрівлі на відповідність до технології і підкажуть оптимальні способи усунення недоліків. При проведенні замірів наші інженери матимуть змогу вивчити особливості Вашої покрівлі та нададуть точні рекомендації, як запобігти зайвим проблемам і витратам. Ми допоможемо підібрати комплектуючі з урахуванням Вашого бюджету згідно таких цінових сегментів: Економ, Оптимум і VIP-варіант комплектації.

З компанією «ДАХ-ІФ» Ваші покрівельні роботи пройдуть швидко, легко і приємно, а отриманий результат гарантовано тішитиме Вас десятки років. Щиро сподіваємось, що Ви поповните коло наших вдячних клієнтів!